Genel

YAVUZ KOCAÖMER MASA TENİSİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI AÇILIŞI YAPILDI

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu, TESYEV ve TMPK tarafından düzenlenen Özel Sporcular Yavuz KOCAÖMER Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası açılışı Antalya’da gerçekleşti.
 
Şampiyona açılışına Antalya Vali Yardımcısı TESYEV Genel Başkanı Yavuz KOCAÖMER, Federasyon Başkanı Birol AYDIN, Başkan Vekili Sadettin AKÇİ, Asbaşkanlar Aydın KOÇ, Efkan KORKMAZ, Osman AKDEMİR Yönetim Kurulu Üyelerinden Mustafa BAŞ, Ali İhsan YILDIRIM ve Ömer Osman YANIK katıldı.
 
Şampiyona açılış konuşmasını Federasyon Başkanı Birol AYDIN yapar iken konuşmasında; Şampiyonaya katılım gösteren tüm kulüplerimize ve değerli protokole hoş geldiniz dileklerinde bulundu.
 
ENGELLERE KOL KANAT OLAN KOCA YÜREKLİ İNSAN
 
Başkan Birol AYDIN sözlerine ; 1 ve 2. bölge Şampiyonaları sonunda Türkiye Şampiyonasında tekrardan bir araya gelmekten mutluluğunu dile getirir iken bugün bizleri kırmayarak aramızda bulunan Engelleri yürekten kaldırarak onlara kol kanat olan Sayın TESYEV Genel Başkanımız Yavuz KOCAÖMER’e Özel Sporcularımıza göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı şahsım ve Özel Sporcular Ailem adına şükranlarımı sunarım dedi.
 
SİZLER İLE OLMAKTAN DOLAYI ÇOK MUTLUYUM İYİKİ VARSINIZ ÇOCUKLAR.e
 
Antalya ilimizde Özel Sporcularımız ile bir arada olmaktan dolayı mutluluğunu dile getirerek, Şahım olarak ben var oldukça Masa Tenisi Şampiyonalarında hep birlikte olacağız ve gerek TESYEV gerek TPMK olarak desteklerimiz her zaman devam edecek dedi.
 
Antalya Vali Yardımcısı ise yaptığı konuşmasında; Şampiyonaya katılım gösteren tüm kulüplere hoş geldiniz dileklerinde bulunarak yapılacak olan müsabakalarda başarılar diledi.
 
Şampiyona açılış konuşmalarının ardından Antalya Manavgat Kars Kafkas ekibi ve Antalya ZİCEV ritim grubu Özel Sporcularımız için hazırladıkları gösterilerini sundu.
 
 
 
 
 
 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu