Genel

YAVUZ KOCAÖMER 2.BÖLGE MASA TENİSİ ŞAMPİYONASI AÇILIŞI YAPILDI.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2018 yılı faaliyet programında yer alan TESYEV ve TMPK destekleri ile gerçekleşen Yavuz Kocaömer 2. Bölge Masa Tenisi Şampiyonası açılışı yapıldı.

Şampiyona açılışına Federasyon Başkanı Birol Aydın, As Başkanlardan Aydın Koç, Efkan Korkmaz, Ensar Kurt, Metin Toraman Yönetim Kurulu Üyelerinden Ali İhsan Yıldırım, Onur Sağlam, Disiplin Kurulu Başkanı Abdullah Polat Disiplin Kurulu Üyesi Ebubekir Özcan Federasyon Genel Sekreteri Adnan Öztürk ve 81 il genelinde 143 spor kulübü katıldı.

Şampiyona açılış konuşmasını Federasyon Başkanı Birol Aydın yapar iken açıklamasında ; Türkiye’nin farklı illerinden Şampiyonaya katılım gösteren kulüplerimize hoş geldiniz dileklerinde bulundu.

Başkan Birol Aydın ; Özel Sporcular Federasyonu olarak amacımız bu güzel yavrularımıza Türkiye’nin en güzel şehirlerinde otellerinde spor yaptırmak ve kapalı kapılar ardından çıkmaktır, bugünde Sayın TESYEV ve TMPK Başkanı Sayın Yavuz Kocaömer adına düzenlemiş olduğumuz Masa Tenisi Bölge Şampiyonasını yine TESYEV ve TMPK nin destekleri ile Türkiye’nin en güzel şehri Antalya ilimizde Özel Sporcularımızı ağırlamaktayız.

2018 yılı itibarı ile yeni bir dönemin başladığını dile getiren Başkan Birol Aydın Hedefimiz ”2020 Tokyo Oyunları” inanıyorum ki içlerindeki hırs ve istek ile spor yapan yavrularımız gelecek yıllarda hedefimiz olan 2020 Tokyo oyunlarında da Ülkemizi en iyi şekilde temsil edecek başarı ve başarılar yakalayacaktır Şampiyonaya katılan tüm sporcularımıza yürekten başarılar dilerim dedi.

Berrin Altınöz ise yapmış olduğu açıklamasında ; Her zaman Özel Bireylerin yanında olan onların mutluluğu için elinden gelinin fazlasını yapan duayen insan Yavuz Kocaömer adına düzenlenen Masa Tenisi Şampiyonasında sizler ile bir arada olmaktan mutluluk duyuyor hoş geldiniz dileklerinde bulunuyorum dedi.

Altınöz sözlerine ; Şampiyonaya katılım gösteren tüm kulüplerimize başarılar dileyerek TESYEV olarak her zaman Özel Sporcularımıza desteklerimiz sürecektir önemli olan siz güzel yavrularımızın mutluluğudur dedi,

Şampiyona açılış konuşmasından sonra Başkan Birol Aydın TESYEV Genel Müdürü Berrin Altınöz’e günün anlam ve önemini belirten plaket takdim etti.

Başkan Birol Aydın beraberliğinde TESYEV Genel Müdürü Berrin Altınöz ve Yönetim Kurulu Şampiyonaya katılım gösteren tüm kulüplerimize teşekkür belgesi taktim ettiler.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu