Genel

TOSSFED TEKNİK KURULLAR VE STRATEJİ TOPLANTISI ANKARA’da GERÇEKLEŞTİ.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu, Teknik Kurullar ve Strateji toplantısı Ankara ilimizde gerçekleşti.

Toplantıya Federasyon Başkanı Birol Aydın’nın yanı sıra Asbaşkan Efkan Korkmaz, Ensar Kurt, Osman Akdemir, Yönetim Kurulu Üyesi Ali İhsan Yıldırım, Milli Takımlar Sorumlusu Akın Üstün, Genel Sekreter Adnan Öztürk ve Teknik Kurul Başkanları katıldı.

Toplantıda 2017 yılı içerisinde yapılan faaliyetler ve önümüzdeki yıllar içerisinde yapılacak olan çalışmaları değerlendiril iken, 2017 yılı itibari ile hedef 2020 Tokyo Oyunları Olimpiyatları çalışmaları gündeme getirildi.

AMATÖR OLARAK PROFESYONEL RUHLA BÜYÜK BAŞARILAR ELDE ETTİK.

Federasyon Başkanı Birol Aydın yaptığı açıklamada; Amatör olarak başladığımız ve profesyonel ruhla devam ettiğimiz Özel Sporcular çalışmalarımız gün geçtikce daha güzel ve önemli yerlere gelmekte, bunun en büyük başarılarından biriside işini severek yapan ve Milli takım havuzları oluşturarak çocuklarımıza özen gösteren Teknik Kurul arkadaşlarımızdır dedi.

Başkan Birol Aydın sözlerine ; 2017 yılının ilk etabında sponsorlarımızı kullanarak öz kaynaklarımıza dokunmadan bir çok faaliyetimizi tamamladık, yılın ikinci ve son etabında yine faaliyetlerimizi tarihlerinde tamalamayı planlıyoruz bu uzun maratonda karşılıksız ve canı gönülden çalışacağınızdan şüphem yok şimdiden çalışmalarınızda başarılar diliyorum dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu