Genel

ŞEHİT ÖMER HALİS DEMİR TÜRKİYE BOCCE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2016 yılı faaliyet programında yer alan Şehit Ömer Halis DEMİR adına düzenlenen Türkiye Bocce Şampiyonası müsabakaları sona erdi.

BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE AYNI RUHU TAŞIYACAĞIZ.

Şampiyona kapanış konuşmasını yapan Federasyon Başkanımız Birol AYDIN yaptığı konuşmasında ; 4 yıllık uzun bir süre içerisinde Özel Sporcular Ailelerimize ve Kulüplerimize hizmet etmekten dolayı mutluluğunu dile getirir iken bu birlik ve beraberlik içerisinde her zaman aynı ruhu yaşatacağız ve hizmet etmeye devam edeceğiz dedi.

Başkan Birol AYDIN sözlerine Özel Sporcular Federasyonunun artık Türkiye nin parlayan bir yıldızı olduğunu dile getirerek artık Özel Sporcular bir önceki yıllara göre kulüp sayıları sadece 120 iken bugün sadece bir faaliyette 125 Spor Kulübü ile katılmakta ve Türkiye’nin en güzel otellerinde kamp merkezlerinde kalmakta spor yapmakta bu başarının bu büyümenin sırrı siz değerli Özel Sporcular Ailelerimiz ve Kulüplerimiz dedi.

14463172_1765010863738921_7670555134232171312_n

Farklı illerden Şampiyonaya katılım gösteren Spor Kulüplerimiz madalyalarını Federasyon Başkanımız Birol AYDIN, Başkan Vekili Sadettin AKÇİ, Asbaşkanlar Aydın KOÇ, Ensar KURT Yönetim Kurulu üyeleri Necla GÖKTAŞ, Osman ŞEYRANLIOĞLU,Tufan ÖKTÜREN, Mestan KOCA taktim etti.

Federasyon Başkanımız Birol AYDIN Şampiyonaya katılım gösteren kulüp sporcularımıza sırt çantası hediye etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu