Genel

Paralimpik Branşlar Toplantısı Ankara İlinde Gerçekleşti.

Paralimpik branşlar toplantısı Paralimpik branş temsilcileri eşliğinde Ankara ilinde tamamladı.
Federasyon Asbaşkanı Osman Akdemir Başkanlığında gerçekleşen Paralimpik branşlar toplantısında 2022-2023 sezonda gerçekleşecek olan Atletizm, Masa Tenisi ve Yüzme branşlarının gelecek yıllarda yurt içi ve yurt dışı müsabakalarının planlaması gerçekleşti.
Bizim Çocuklarımız Türkiye’nin Paralayan , Dünya’nın Yükselen Yıldızı.
Gerçekleşen Paralimpik branşlar toplantısında , Paralimpik branş sorumluları ile bir araya gelen Federasyon Başkanı Birol Aydın “ İnşallah sizler ile birlikte 2022-2023 sezonumuzda yurt içi faaliyetlerimiz ile başlayacak olan müsabaka maratonlarımızı en iyi şekilde gerçekleştirecek ve devamda Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında adımızdan sık sık bahsettireceğiz.
Şunu bilmenizi isterim ki bizim çocuklarımız Türkiye’nin parlayan, Dünya’nın yükselen yıldızları, sizlerinde verdiği ve vereceği emekler ile Özel Sporcularımızı en iyi seviyeye getireceğiz. Amacımız 2024 yılında gerçekleşecek olan Paris Olimpik ve Paralimpik Oyunlarına bu üç branşımızda direk olarak katılmak ve madalya almak, bunu başaracak güce ve inanca sahibiz ve birlikte başaracağız ”dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu