Genel

ÖZEL SPORCULARIMIZ İLE KUCAKLAŞMAYI ÖZLEDİK

Değerli Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Ailemiz’’ Ülkemiz olarak ; 11 Mart 2020 tarihinden bu yana devam eden Korona virüs salgını ile 2020 yılı içerisinde yapılması planlanan bir çok faaliyetlerimize ara vermek zorunda kaldık, 11 Mart 2020 tarihinden itibaren bir çok ülkede artarak devam salgına Ülkemizce göstermiş olduğumuz istikrarlı duruşumuz en başarılı şekilde devam etmektedir.
Gerek şahsım gerek yönetim kurulu arkadaşlarım olarak salgının başlamasından bu yana evlerinde olan Kulüp yetkililerimizi, sporcularımızı ve ailelerini arayarak hal ve hatırlarını soruyoruz, bu süreç içerisinde hiçbir Özel Sporcumuzun hasta olmamış olması da ayrıca bizleri ziyadesi ile memnun etmektedir.
Değerli Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Ailemiz ‘Sağlık Bakanlığı, Bilim Kurulu ve Gençlik ve Spor Bakanlığımızın duyuruları doğrultusunda 2020 Yılı Spor faaliyetlerimizi planlayarak, önceden Kulüplerimize bildireceğiz.
Başta Paralimpik branşlarımızda Milli Takım Hazırlık Kamplarımızı başlatıp, diğer branşlarımızda ise mahallinde tüm milli takım sporcularımızı ve aday sporcularımızın takibini Teknik Kurullarımızca yapmaya devam edeceğiz.
Unutmayalım ’ki Federasyon olarak önceliği Özel Sporcularımızın sağlıdır.
Koronavirüs Salgınının biran önce son bulması ve düzenleyeceğimiz Şampiyonalarımızda , Özel Sporcularımız , antrenörlerimiz, kulüp yöneticilerimiz, il temsilcilerimiz ve anne- babalarımız ile buluşmak ve hasret gidermektir.
Sizlerin vasıtası ile 11 Mart 2020 tarihinden itibaren Korana virüs ile yapılan mücadele kapsamında Milletimizin sağlığı için gece gündüz demeden çalışan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere , Gençlik ve Spor Bakanımız M.Muharrem Kasapoğlu’na, Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca’ya, Bilim Kurulumuza , Sağlık Çalışanlarımıza ve özel sporcular ailemize şükranlarımı sunuyorum.
Sağlıcakla kalın
Birol Aydın
Federasyon Başkanı.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu