Genel

ÖMER HALİS DEMİR TÜRKİYE BOCCE ŞAMPİYONASI 2.GÜN MÜSABAKALARI İLE DEVAM EDİYOR.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2016 yılı faaliyet programında yer alan Şehit Ömer Halis DEMİR adına düzenlenen Türkiye Bocce Şampiyonası müsabakaları 2.gününde devam ediyor.
Antalya ili Belek ilçesinde devam eden Şampiyonanın 2.gününde Federasyon Başkanımız Birol AYDIN Özel Sporcular kulüplerimiz ve Aileleri ile bir araya geldi.

Başkan Birol AYDIN Özel Sporcular kulüplerimize ita-fen yapmış olduğu konuşmasında ; Her Şampiyonadan farklı ve anlamlı olan Kahramanımız Şehit Ömer Halis DEMİR adına düzenlediğimiz şampiyonaya farklı illerden katılım gösteren tüm kulüplerimize hoş geldiniz dileklerinde bulundu.

14469526_1764660913773916_5876329949800849765_n

CANIMIZ PAHASINA VATANIMIZI SAVUNACAĞIZ.

Başkan Birol AYDIN sözlerine ; 15 Temmuz feto terör örgütü mensupları tarafından gerçekleştirilmek istenen darbe kalkışmasında Milletimizin canı pahasına ortaya koyduğu mücadele şüphesiz dosta güven düşmana korku vermiştir, bu hain gecede Vatanımızın savunmasını gözünü kırpmadan gerçekleştiren ve bizler için canını ortaya koyan başta Kahraman Şehidimiz Ömer Halis DEMİR olmak üzere yaşanan olaylarda hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yaralılarımıza şifalar diler iken bilinsin’ ki Aziz Vatanımız uğruna gerek makamlarda gerek sokaklarda canımızı vermeye hazırız dedi.

KAZANAN ÖZEL SPORCULAR

Şampiyonaya katılan Özel Sporcularımız ile Federasyon Başkanımız Birol AYDIN, Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Doç Dr Burhanettin HACICAFEROĞLU ve Yönetim Kurulumuzdan oluşan takım ile Bocce müsabakası gerçekleştirdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu