DuyurularGenel

KULÜPLERİMİZE DUYURU

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremden etkilenen, Federasyonumuza bağlı tüm kulüplerimize ulaşılmış, herhangi bir can kaybı olmadığı tespit edilmiştir.

TÖSSFED olarak deprem bölgesine gidilerek, gerekli destekler sağlanmış ve ilk yardım kolileri bölgeye ulaştırılmıştır. İhtiyaç durumu takip edilerek, tekrardan hazırlıklar tamamlanıp, gönderim sağlanacaktır.

Tüm kulüplerimizle iletişim hali sürdürülmeye devam edilmektedir. Herhangi bir ihtiyaç halinde ivedilikle federasyonumuzla iletişime geçiniz.

Şu an olduğu gibi, bundan sonraki dönemlerde de kulüplerimiz ile iletişim haline devam edilecektir.

Başkan Birol Aydın, “Tüm kulüplerimizle iletişime geçildi. Çok şükür ki herhangi bir can kaybımız yok. TÖSSFED olarak deprem bölgesine giderek, gerekli desteği verdik, vermeye de devam ediyoruz. İhtiyaçlar tespit edilerek, o doğrultuda hazırlıklarımızı yapıyoruz. Bu süreçte Engelli ailelerimizin daima yanında olacağız. Engelleri hep birlikte aşacağız. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Elimizden geldiğince her türlü yardıma hazırız.” dedi.

İletişim: 0312 311 5895

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu