Genel

FUTBOL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2.GRUP AÇILIŞI YAPILDI.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2017 yılı faaliyet programında yer alan Futbol Türkiye Şampiyonası açılışı Samsun ilimizde yapıldı.

81 il genelinden 9 Spor Kulübümüzün katıldığı 1.Grup Türkiye Şampiyonası açılışını Federasyon Asbaşkanı Efkan Korkmaz gerçekleştirdi.

MİLLİ MÜCADELENİN BAŞLANGICI OLAN SAMSUN İLİMİZE HOŞ GELDİNİZ.

Şampiyona açılış konulmasını gerçekleştiren Asbaşkan Efkan Korkamaz yaptığı konuşmasında ; Milli Mücadelemizin başlangıcı olan Samsun ilimize hoş geldiniz dileklerinde bulundu.

Türkiye Şampiyonasının 1.etabını başarı ile tamamlandığını dile getiren Asbaşkan yapılacak müsabakaların dostluk ve kardeşlik havasında geçmesini dilerim dedi.

TURKCEL SPONSORLUĞU İLE FUTBOL LİGİMİZE DEVAM

Asbaşkan Efkan Korkmaz Federasyon Başkanımız Sayın Birol Aydın’nın çalışmaları doğrultusunda önümüzdeki yıl Turkcel’in Özel Sporcular Futbol Ligi’ne sponsor olacağının dile getirir iken yapmış olduğumuz bu çalışmalar siz değerli sporcularımız içindir dedi.

TEBRİKLER AMPUTE FUTBOL

Güne içerisinde yapılan ve 2-1 lik galibiyet ile Şampiyon olan Ampute Milli Takımını tebrik eden Asbaşkan Efkan Korkmaz onlarda bizim gururumuz oldu tebrik ederim dedi.

Asbaşkan daha sonra Şampiyonaya katılım gösteren kulüplerimize katılım belgesi taktim etti.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu