Genel

ALTIN KIZ FATMA DAMLA TOKYO 2020’DE!

2020 Tokyo Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları Yüksek Performans seçiminde , Dünya Şampiyonu Özel Sporcumuz Fatma Damla ALTIN, Ülkemiz ve Federasyonumuz adına Tokyo Paralimpik Oyunlarına katılma hakkı kazanmıştır.

BAŞKAN BİROL AYDIN ”CAMİAMIZA HAYIRLI OLSUN”

2020 Tokyo Olimpiyat ve Parampik Oyunlarına Şampiyon Özel Sporcularımız Esra Bayrak ve Mihriban Korkmaz’dan sonra, Dünya Şampiyon Özel Sporcumuz Fatma Damla Altın ile katılmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Özel Sporcular tarihinde ilk defa Üç Özel Sporcumuz ile Paralimpik Oyunlarında Federasyonumuzu ve Ülkemizi temsil edeceğiz.

Hedefimiz 24 Ağustos – 6 Eylül 2021 tarihlerinde Japonya / Tokyo’da gerçekleşecek olan “2020 Tokyo Paralimpik Oyunlarında Özel Sporcular ailemizin desek ve duaları ile madalya kazanarak Özel Sporcular tarihinde bir ilki daha başarmak olacaktır.

Bugün Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve TMPK tarafından ilan “Sporcuların Yüksek Performanslarına ” göre ilan edilen Üçüncü kota Sporcumuz Fatma Damla Altın’ı, Antrenörü Aytunç Göz’ü ve emeği geçen herkesi ayrı ayrı tebrik ediyorum.
Camiamıza hayırlı olsun.

Birol AYDIN
Federasyon Başkanı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu