Genel

TÜRKİYE YÜZME ŞAMPİYONASI ANKARA’DA BAŞLIYOR

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2015 yılı faaliyetleri arasında yer alan Türkiye Yüzme Şampiyonası başlıyor.
Ankara Angora Otelde açılışı yapılan Şampiyonada Özel Sporcular ve Yönetim kurulu üyelerimiz Gala yemeğinde bir araya geldi,sayı duruşu ve İstiklal marşının ardından gala yemeğinde açılış konuşmasını Federasyon Başkanımız Sayın Birol AYDIN gerçekleştirdi.

Başkan Birol AYDIN yapmış olduğu konuşmasında; Saygıdeğer Özel Sporcular Ailem Saygı değer kulüplerimiz Yönetim kurulu arkadaşlarım ve değerli basın mensubu arkadaşlarım Ankara’da gerçekleşen gala yemeğine hoş geldiniz dileklerinde bulundu.
Başkan Birol AYDIN Özel Sporcular Ailesine ve Özel Sporculara hitaben öncelikle tüm Özel Sporcular Ailem ve Özel Çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal ve Egemenlik Bayramını ve Regaip Kandillerini kutlarım.Bu güzel günde sizle ile bir arada olmaktan sevinç duymaktayım dedi.
Yapılan Bölge Şampiyonalarından sonra yarın sabah başlayacak olan Türkiye Şampiyonasında Özel Sporcularımıza başarılar diliyorum inşallah güzel kazasız bir şampiyona olacak ve buradan Allahın izni ile Paralimpik oyunlarda yarışacaz ve Ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz dedi.
İllerinde Şampiyona için gelen tüm Özel Sporculara Aillerine teşekkürlerini sunan Başkan Birol AYDIN gözünüz arkada kalmasın sizin çocuklarınız bizim çocuklarımızdır onları burada mutlu etmek yüzlerini güldürmek için ben ve arkadaşlarım gecesi gündüzü ile çalışmaktayız ve çalışacağız çünkü biz bu yönetime geldiğimizde bir söz verdik Özel Sporcularımız için yapacağımız her şey bizler için bir ibadet ve Allahın izni ile bu yoldan ayrılmadan şaşmadan onlara hizmet edeceğiz dedi.
Kapanan kapalı kapılar artık sonuna kadar açıldığının altını çizen Başkan Birol AYDIN şükürler olsun ki Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonunun hiçbir kurum kuruluşa borcu ihtiyacı yoktur gün geçtikçe emin adımlarla çığ gibi büyüyen ve her geçen gün yeni Aile bireyleri ile tanışan bir federasyon olduk,Avrupa’da ve Dünya’da artık söz sahibi ,Avrupa ülkelerinin çekindiği bir federasyon olduk 2 hafta önce Kayak Dünya Şampiyonasında Dünya 2.liği 1 Ay önce Atletizmde Avrupa 2.liği aldık ve gücümüzü herkese gösterdik dedi.
Gala yemeğinden sonra Özel Sporcular sahne alan sanatcılar ile şarkılara eşlik ederek eylendiler.
Şampiyona 25.04.2015 saat 9:30 da Ankara Eryaman Tohum Mekezin’de başlayacaktır.Tüm kulüplerimize ve Basın kuruluşlarına duyurulur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu